I Konferencja Profilaktyczno-Edukacyjna „Nasze dzieci Naszą przyszłością”

gops26

14 marca br. odbyła się I Konferencja Profilaktyczno-Edukacyjna w Gminie Rudna pod hasłem „Nasze dzieci Naszą przyszłością” skierowana do rodziców i opiekunów małych dzieci.

 Konferencjęzorganizowały Gminnprzedszkola i żłobekprzy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej oraz wsparciu organizacyjnym Centrum Kultury Gminy Rudna.

 Obecni na wydarzeniu rodzice oraz zaproszeni goście mieli okazję wysłuchać dwóch prelekcji. Pierwsza dotycząca „Pozytywnej dyscypliny” została poprowadzona przezPanią Martę Możdżeń-Kłos –psychologa, psychoterapeutę z I Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Publicznych i Niepublicznych Żłobków i Klubów Dziecięcych, która przekazała cenne wskazówki nt. wychowywania dzieci, do wdrożenia na domowym gruncie. Z kolei Pani MałgorzatDwornik – logopeda, neurologopeda z Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Lubinie swoim wykładem nt. „Ekrany w życiu małego dziecka” naświetliła zagrożenia związane z wysokimi technologiami w kontekście opieki nad małymi dziećmi.

 Wprzerwie na zdrowy poczęstunek można było również utrwalić zasady udzielania pierwszej pomocy małym dzieciom w punkcie przygotowanym przez Państwa Agnieszkę i Sławomira Lechman- strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Chobieni. Dostępne było również stanowisko profilaktyczne z ulotkami profilaktycznymi oraz alkogoglami. Każdy z uczestników konferencji miał możliwość doświadczenia za pomocą alkogogli upośledzenia zmysłów jakich doznaje osoba po spożyciu alkoholu.

 Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem rodziców oraz opiekunów małych dzieci. Planowane są cykliczne konferencje na które już dziś z dużą przyjemnością zapraszamy.

czyste1

czyta

malymis

malymis

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey