Dzień Kobiet

GridArt 20230308 212228296

"Dzisiaj dzień piękny, uroczysty!
Taki dzień raz się w roku zdarza,
gdy 8 marca z gwarem wiosny
wytryśnie z kartek kalendarza.
Tak, to wspaniałe, wielkie święto,
więc śpieszą chłopcy i panowie
z bukietem życzeń w barwach kwiatów –
uśmiechnąć się do Wszystkich Kobiet." 

 
  Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień szczególnie dla wszystkich pań zarówno tych dużych jak i małych. My także świętowaliśmy. Z tej okazji chłopcy składali życzenia zarówno swoim koleżankom jak i paniom, obdarowali je własnoręcznie wykonanymi kwiatami oraz pamiątkowymi medalami. Każda dziewczynka z tej okazji miała możliwość zrobienia sobie zdjęcia w przygotowanej na tę okazję fotobudce. Na buziach dziewczynek przez cały dzień gościł uśmiech, a chłopcy zachowywali się w tym dniu wyjątkowo, byli mili i uczynni. Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia.
 

czyste1

czyta

malymis

malymis

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey