Przegląd artystyczny "Owady w wierszu i w piosence"

1682091432171 01
  W piątek 21 kwietnia 2023 r. w naszym przedszkolu z okazji Dnia Ziemi odbył się Przegląd Artystyczny pod hasłem "Owady w wierszu i w piosence". Każda z grup przygotowała piosenkę lub wiersz. Przedszkolaki w pięknych strojach wystąpiły przed innymi grupami. Wszystkie występy zostały nagrodzone gromkimi brawami. Dzieci w ten sposób pokazały, że wiedzą jak ważne dla naszej planety są owady. Każda grupa otrzymała nagrodę w postaci przyborów plastycznych oraz książkę o owadach, które  zostały zakupione  ze środków z budżetu Gminy Rudna przeznaczonych na realizację programu ekologicznego "Biedroneczka opowiada jak wygląda świat owada".
 

czyste1

czyta

krea

f l4f89d

Zrzut ekranu 2023 11 27 222701

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey