Spotkanie czytelnicze

FB IMG 1683715159627
  Dnia 24 kwietnia 2023r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. W tym dniu dzieci wysłuchały bajek czytanych przez wspaniałych gości. Dziękujemy za przybycie, czytanie oraz wspólną zabawę z dziećmi:       
Wójtowi Gminy Rudna Panu Adrianowi Wołkowskiemu, 
Dyrektor Wydziału Administracyjnego Pani Marzenie Rzeszowskiej,                                    Dyrektorowi Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Chobieni Panu Maciejowi Sucheckiemu,          
Dyrektor Centrum Kultury Gminy Rudna Pani Katarzynie Miklas.                                        Dyrektor Żłobka Gminnego w Rudnej Pani Katarzynie Jarosz.

czyste1

czyta

krea

f l4f89d

Zrzut ekranu 2023 11 27 222701

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey