Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Chobieni   

 received 915345349693264
 W środę 26. kwietnia przedszkolaki odwiedziły strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej w Chobieni. Dzieci miały możliwość obejrzenia sprzętu używanego przez strażaków podczas akcji ratowania mienia i życia ludzkiego , jak również wysłuchania ciekawostek o bohaterskiej służbie strażaków podczas akcji. Nasza kolejna wizyta w remizie była niezwykle interesująca i pouczająca - przedszkolaki z zaciekawieniem słuchały informacji o straży pożarnej. Składamy serdeczne podziękowania strażakom z KSRG OSP Chobienia za możliwość odwiedzenia jednostki oraz składamy szczere życzenia z okazji dnia strażaka, który przypada 4 maja.                                   
 Dziękujemy za Waszą gotowość, o każdej porze dnia i nocy, do niesienia bezinteresownej pomocy drugiemu człowiekowi, a także za zaangażowanie w funkcjonowanie Waszej jednostki oraz życie lokalnej społeczności. Niech strażacka służba i podejmowane działania będą zawsze źródłem osobistej dumy i społecznego uznania.

czyste1

czyta

krea

f l4f89d

Zrzut ekranu 2023 11 27 222701

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey