Wizyta grupy Słoneczka w Szkole Podstawowej w Chobieni

FB IMG 1684171790888

Grupa Słoneczka udała się z wizytą do Szkoły Podstawowej w Chobieni aby móc poznać zarówno pracowników, nauczycieli jak i budynek oraz sale lekcyjne, ponieważ już wkrótce sześciolatki dołączą do grupy uczniów tej właśnie szkoły.

czyste1

czyta

malymis

malymis

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey