Konkurs recytatorski

IMG 20230509 112008

 9 maja 2023 r. reprezentanci z poszczególnych grup wzięli udział w konkursie recytatorskim "Zdrowie w poezji i literaturze" zorganizowanym przez Przedszkole Gminne w Rudnej, który odbył się w Świetlicy Centrum Kultury Gminy Rudna w Rudnej na ul. Ścinawskiej. Przedszkolaki zaprezentowały się pięknie recytując wiersze o tematyce związanej z szeroko pojętym zdrowiem. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie Natalii Iwan z grupy Kotki, za zajęcie III miejsca w kategorii grup starszych oraz Jakubowi Dudkowi z grupy Żabki za zajęcie II miejsca w kategorii grup młodszych.

czyste1

czyta

malymis

malymis

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey