Wizyta grypy Kotki w Bibliotece Publicznej w Chobieni

FB IMG 1692166133768
 Grupa Kotki odwiedziła Bibliotekę Publiczną w Chobieni. Przedszkolaki podczas lekcji bibliotecznej mogły dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat książek i biblioteki. W ramach akcji "Jak nie czytam, jak czytam" każdy otrzymał książkę i pamiątkowy dyplom. Serdecznie dziękujemy Paniom, które przygotowały dla dzieci to spotkanie. 
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. 

czyste1

czyta

krea

f l4f89d

Zrzut ekranu 2023 11 27 222701

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey