Wycieczka do ZOO

FB IMG 1692178093274

 W dniu 14.06.2023 r. dzieci z grupy „Słoneczka” i „Kotki” wybrały się na wycieczkę do Ogrodu Zoologicznego we Wrocławiu. Był to prezent z okazji zakończenia przedszkola, który zasponsorowała Gmina Rudna.

 Podczas zwiedzania zoo dzieci odwiedziły Afrykarium, miały możliwość poznać i zobaczyć wiele gatunków zwierząt pochodzących z różnych stron świata. Wycieczka była doskonałą lekcją przyrody oraz dała dzieciom wiele radości.

czyste1

czyta

krea

f l4f89d

Zrzut ekranu 2023 11 27 222701

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey