Spotkanie z policjantką

FB IMG 1692178279407

 Dnia 21 czerwca 2023 r. przedszkolaki miały okazję spotkać się z policjantkami z komisariatu w Rudnej. Podczas spotkania przedszkolaki przypomniały sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, jak reagować w sytuacjach różnych zagrożeń oraz jak bezpiecznie zachowywać się podczas letniego wypoczynku. Dzieci chętnie wysłuchały opowiadań o codziennej pracy policjanta, a szczególnym zainteresowaniem cieszyła się policyjna maskotka ,,komisarz lew ", który witał się z dziećmi, przybijał ,,piątki" oraz przytulał. Serdecznie dziękujemy paniom policjantkom: młodszy aspirant Renata Ślęk oraz sierżant Agnieszka Gruszczyńska za wizytę w przedszkolu.

czyste1

czyta

krea

f l4f89d

Zrzut ekranu 2023 11 27 222701

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey