Pożegnanie dzieci 6-letnich

FB IMG 1692178436249

 W dniu 22 czerwca 2023 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pożegnania dzieci 6-letnich, w którym wzięły udział również dzieci 5-letnie z grupy Kotki i Słoneczka. Wydarzenie rozpoczęło się częścią artystyczną, podczas której dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki i zaprezentowały piękne układy taneczne. 

 Absolwenci otrzymali z rąk przedstawicieli Urzędu Gminy Rudna, Pani Dyrektor oraz Wychowawców grup pamiątkowe medale, książki oraz upominki. Dzieci 5-letnie biorące udział w wydarzeniu również otrzymały małe prezenty. Po uroczystości na dzieci i ich rodziców czekał słodki poczęstunek. Kolejni absolwenci opuszczają mury naszego przedszkola, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń.  Za cały ten szczególny i wyjątkowy rok w imieniu Dyrekcji i Nauczycieli bardzo wszystkim dziękujemy.

 Dziękujemy także Rodzicom za ich wyrozumiałość i cierpliwość oraz za to, że wspierali swoje pociechy. 

czyste1

czyta

krea

f l4f89d

Zrzut ekranu 2023 11 27 222701

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey