Sprzątanie Świata 2023

FB IMG 1695270386725
 15 września tradycyjnie jak co roku dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w akcji "Sprzątania Świata", której celem jest promowanie od najmłodszych lat zasad dbania o środowisko oraz zmiana świadomości i dostrzeganie problemu śmieci zalegających w naszym otoczeniu. Hasło tegorocznej edycji to "Sprzątanie świata łączy ludzi". 
Dzieci z każdej z grup z radością włączyły się do akcji, by posprzątać najbliższą okolicę przedszkola. W tym dniu odbyły się również zajęcia, podczas których przedszkolaki mogły przypomnieć sobie podstawowe zasady segregacji śmieci oraz dowiedzieć się dlaczego dbanie o środowisko jest tak ważne.
 Coroczna akcja sprzątania świata jest świetną okazją, aby uświadomić dzieciom jak wiele dobrego człowiek może zrobić dla środowiska poprzez własne zachowanie. 
#SSP2023

czyste1

czyta

krea

f l4f89d

Zrzut ekranu 2023 11 27 222701

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey