Dzień Przedszkolaka

IMG 20230920 091326 Duże

 20.09.2023r. w naszym przedszkolu wszystkie grupy świętowały ,,Dzień Przedszkolaka" na sportowo, podczas różnych zabaw ruchowych. Grupa najmłodsza pokonywała tor przeszkód na sali gimnastycznej, zaś grupy starsze na szkolnym boisku sportowym. Dzieci z radością pokonywały przeszkody, skakały, biegały czy kopały piłkę. Na zakończenie imprezy wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe medale oraz owocowy mus. Był też zdrowy poczęstunek. Przedszkolaki spędziły radosne chwile, co widać po uśmiechach na ich twarzach.

 

czyste1

czyta

krea

f l4f89d

Zrzut ekranu 2023 11 27 222701

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey