Noc Bibliotek i pasowanie na czytelnika

FB IMG 1698295538507
 Dnia 06.10.2023r. Przedszkolaki z grup Kotki i Słoneczka wzięły udział w wydarzeniu Noc Bibliotek. Dzieci odwiedziły bibliotekę publiczną w Chobieni. Zapoznały się z księgozbiorem, wysłuchały opowiadań i wierszy oraz dowiedziały się, jak ważne jest szanowanie książek. Każdy z maluchów został oficjalnie mianowany na czytelnika Biblioteki i uhonorowany dyplomem oraz niespodzianką w postaci pięknej zakładki do książki oraz kolorowej naklejki.
Dzisiejsze spotkanie było wspaniałą okazją do podkreślenia, jak cenna jest wiedza i jak ważne jest, aby troszczyć się o książki. 
Dziękujemy pracownikom biblioteki za gościnę i zaangażowanie!
 
 #NocBibliotek #CzytamyRazem 

czyste1

czyta

krea

f l4f89d

Zrzut ekranu 2023 11 27 222701

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey