Przedstawienie teatralne pt. "Legendarna Katarzynka"

FB IMG 1709272460813

9 stycznia 2024r. nasze przedszkole odwiedziła grupa teatralna T z Torunia z teatrzykiem "Legendarna Katarzynka". Aktorzy przedstawili w zabawny sposób z pomocą naszych  małych pomocników historię o piernikach. Spektakl przybliżył tradycję i historię Torunia oraz pokazał jak ważne są wartości rodzinne, współpraca oraz pomoc bliskim. Wszystkie dzieci zostały włączone w aktywny udział w przedstawieniu poprzez wspólne śpiewanie piosenki i taniec.

czyste1

czyta

krea

f l4f89d

Zrzut ekranu 2023 11 27 222701

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey