Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - występ przedszkolnej grypy teatralnej

 
FB IMG 1709808437232Szanowni Państwo,
składamy wszystkim serdeczne podziękowania za włączenie się w naszą wspólną akcję na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Po raz kolejny udowodniliśmy, że mamy wielkie, otwarte serca na potrzeby innych, a pomaganie przynosi nam wiele radości i satysfakcji.
Dziękujemy wszystkim darczyńcom, rodzicom, nauczycielom i dzieciom, którzy zaangażowali się w organizację 32 Finału WOŚP.

czyste1

czyta

krea

f l4f89d

Zrzut ekranu 2023 11 27 222701

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey