Koncert muzyczny

FB IMG 1713416370601

11 kwietnia 2024r. w naszym przedszkolu odbył się kolejny z cyklu koncert muzyczny pt. "Z Asterixem i Obelixem muzyczna wyprawa w nieznane". Przedszkolaki miały okazję poznać brzmienie i wygląd puzonu oraz fagotu. Dodatkową atrakcją była towarzyszącą spotkaniu grana na żywo muzyka pochodząca ze znanych dzieciom bajek. Wszystkie dzieci świetnie się bawiły. 

czyste1

czyta

krea

f l4f89d

Zrzut ekranu 2023 11 27 222701

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey