Warsztaty ekologiczne w Szkole Podstawowej w Chobieni

FB IMG 1715229888216
  Dnia 19.04 nasze przedszkolaki miały przyjemność uczestniczyć w bardzo ciekawych warsztatach ekologicznych przygotowanych przez dyrektora Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Chobieni pana Macieja Sucheckiego. Dzieci dowiedziały się wielu ciekawych informacji na temat tlenu, dwutlenku węgla, wymiany gazowej roślin i zwierząt. W praktyczny sposób mogły również utrwalić swoją wiedzę na temat segregacji odpadów. Wszystkie przedszkolaki były zachwycone nie tylko warsztatami, ale również nową ekopracownią. Jeszcze raz dziękujemy za zaproszenie. 

czyste1

czyta

krea

f l4f89d

Zrzut ekranu 2023 11 27 222701

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey