Przedstawienie ekologiczne w Szkole Podstawowej

FB IMG 1715235121243
 W piątek 26 kwietnia grupy Kotki, Słoneczka, Sówki i Żabki zostały zaproszone przez nauczycieli oraz swoich starszych kolegów i koleżanki z klasy I i III ze Szkoły Podstawowej w Chobieni na  przedstawienie pt. "Niech bije zielone serce Ziemi"  przygotowane z okazji obchodzonego niedawno Dnia Ziemi. 
Była to doskonała lekcja ekologii dla naszych przedszkolaków oraz możliwość odwiedzenia szkoły. 
Dziękujemy za zaproszenie. 

czyste1

czyta

krea

f l4f89d

Zrzut ekranu 2023 11 27 222701

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey