Wyjazd do ZOO w Lubinie

FB IMG 1717946189988

  We wtorek 4 czerwca wszystkie grupy z naszego przedszkola udały się na wycieczkę do ZOO w Lubinie. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć wiele rzadkich okazów ptaków, które żyją w parku m.in. orły, pawie, sowy, bażanty, a nawet papugi. Następnie przeszliśmy Szlakiem Zwierząt Wymarłych, gdzie każdy z bliska mógł zobaczyć figury dinozaurów i zwierząt prehistorycznych w ich rzeczywistym rozmiarze. Na koniec udaliśmy się do Zagrody Zwierząt Gospodarskich, w której mieszkają kozy, krowa, owce, osły, kuce, kury, króliki, indyki i alpaki. Obcowanie z tymi zwierzętami dostarczyło dzieciom wiele pozytywnych wrażeń i wszystkim przez cały czas towarzyszył dobry nastrój.

 

czyste1

czyta

krea

f l4f89d

Zrzut ekranu 2023 11 27 222701

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey