Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Chobieni

Messenger creation 04a0f30a e662 4d8a 9fec 977a68bbf12d
 W środę 22 maja wszystkie dzieci z naszego Przedszkola wybrały się w odwiedziny do Ochotniczej Straży Pożarnej w Chobieni. Na miejscu przywitał nas sam pan prezes, Sławomir Lechman. Przedszkolaki  mogły zapoznać się z zawodem strażaka, z zasadami postępowania na wypadek powstania pożaru lub innego zagrożenia. Pan prezes bardzo ciekawie opowiadał o pracy w straży. Dzieci dowiedziały się, że strażacy nie tylko gaszą pożary ale również pomagają w czasie powodzi, usuwają skutki wypadków samochodowych, sprzątają połamane przez wichury drzewa. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć wóz strażacki wraz z całym wyposażeniem, sprzęt gaśniczy i strój w jaki ubierają się do akcji. Zwiedzały także wszystkie pomieszczenia znajdujące się w remizie. Na zakończenie spotkania dzieci podziękowały wręczając plakat. 
 Wizyta w straży pożarnej to doskonała forma edukacyjnego uświadomienia dla dzieci zasad bezpieczeństwa oraz zachowania się w przypadku pożaru, wypadku i innych zagrożeń, które mogą mieć miejsce.

 

czyste1

czyta

krea

f l4f89d

Zrzut ekranu 2023 11 27 222701

adidas nmd xr1 triple white adidas nmd xr1 triple white release date nice kicks x adidas nmd nmd nice kicks adidas nmd die tye nice kicks adidas nmd bape x adidas nmd kaws adidas yeezy customs bape x adidas nmd r1 release date bape x adidas nmd release dates adidas nmd tan coming soon adidas nmd r1 primeknit french details adidas nmd tan tan adidas nmd adidas nmd tan release adidas nmd chukka black blue red adidas nmd chukka og comparison adidas nmd chukka boost adidas nmd city sock white grey